У період із 9 по 16 грудня на Черкащині медики “екстренки” здійснили виїзди на 3 645 викликів.
Про це повідомили в пресслужбі КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».
Відомо, що за вказаний період було 1 045 екстрених викликів та 37 — критичних.
Протягом тижня також у Черкаській області сталися 25 дорожньо-транспортних пригод. Відтак медики оглянули 55 учасників автопригод, із яких 26 — госпіталізували до різних лікувальних закладів області.
Також читайте: Вранці в Черкасах виявили труп людини (ВІДЕО)