Поширити

Минулого тижня госпіталізували понад 250 черкащан із ГРВІ

Минулого тижня госпіталізували понад 250 черкащан із ГРВІ

За попередній тиждень на Черкащині 5 326 осіб захворіли на ГРВІ, включно із COVID-19, із них 2 722 – дитини до 17 років.

Про це інформують в пресслужбі Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Показник захворюваності на 0,2% вище епідемічного порога, розрахованого для області.

Найвищі показники захворюваності на ГРВІ, зокрема COVID-19 відзначались у Черкаському та Уманському районах.

Минулого тижня госпіталізували 277 осіб (5,2% від кількості захворілих), із них 150 дітей до 17 років.

Читайте також: Троє військових отримали посмертні відзнаки “За заслуги перед містом Канів”

Реклама