На автодорозі міжнародного значення на Уманщині триває ремонт

На автодорозі міжнародного значення на Уманщині триває ремонт
в Новини

Із кожним тижнем, з кожним днем Велике будівництво на теренах Черкащини набирає обертів. В Уманському районі на ділянці протяжністю 6,9 км міжнародної автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка завершили влаштовувати вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

Це перша ділянка автодороги державного значення у Черкаській області на якій цього року у рамках програми Президента України Велике будівництво влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

На ділянці від села Оксанино Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги М-12. Наразі проводимо роботи із відсипання та укріплення узбіч, влаштовуємо прикромкові водовідвідні лотки та закінчуємо влаштування з’їздів з дороги. Після завершення цих робіт, за тиждень-другий, розпочнемо влаштування фінішного верхнього шару асфальтобетонного покриття

Новий конструктив дорожнього одягу на ділянці км 576+388 – км 583+279 автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в Уманському районі складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Ремонтні роботи на цій ділянці розпочалися торік, а вже цього року будуть завершені.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

Про це інформує САД у Черкаській області