На Черкащині 8-річну дівчинку зґвалтував коханець матері

На Черкащині 8-річну дівчинку зґвалтував коханець матері
в Новини

У Черкаському районі 8-річну дитину зґвалтував коханець її матері, – повідомляє Вікка.

Замість свята 1 вересня 8-річна дівчинка опинилася в притулку. Після того, як над нею познущався коханець матері, мала в сльозах побігла до бабусі.

– Цілу ніч і вона не спала, і я, плакали обоє, – каже бабуся.

Сусіди кажуть: вдома у горе-матері частенько збирались випити. Тієї ночі чоловіків було двоє. Ґвалтівник познущався над дитиною, а тоді пригрозив зарізати, якщо та хоч комусь про скоєне розповість.

Протверезівши, горе-рідня прийшла забрати дитину, аби повести до школи. Та вона вже була на прийомі у лікаря в Черкасах, якйи довів – її зґвалтували. Від цього мати, переповідає бабуся малої, була у люті:

– Лає, матюкає, та було нам усього…

Вирішували долю дитини вже у сільській раді. Там кажуть – раніше дівчинкою опікувався батько, але він помер півроку тому. Відтоді горе-мати пішла у загул. Лікуватися вона потреби не бачить.

Місце перебування матері наразі невідоме. Подвір’я охороняє пес, а хата пустує.

Натомість ґвалтівника вже затримали правоохоронці. Чоловікові до 40 років, він раніше судимий. Відкрито кримінальне провадження, тривають слідчі дії.

Водночас матір постраждалої дитини можуть навіть не позбавити батьківських прав, якщо не доведуть її провини. Тоді через місяць вона, ймовірно, повернеться до неньки.

За долю дівчинки вирішила боротися бабуся, яка хоче забрати її до себе, аби з нею не трапилося ще більшої біди.