На Черкащині чоловік напав на бригаду медиків

На Черкащині чоловік напав на бригаду медиків
в Новини

У селі Іванівка чоловік напав на бригаду “екстренки”. Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Подія трапилась вночі. Бригада “швидкої” закінчила надавати допомогу чоловікові з бронхіальною астмою та збирались повертатись на станцію. Щоб виїхати з сільської вулички, водій “швидкої” здійснив розворот біля подвір’я навпроти будинку пацієнта. 

У цей момент невідомий відчинив двері водія, схопив його за одяг та намагався витягти з машини. Коли ж водій почав протистояти нападу, нападник хотів витягти ключі, щоб зупинити автівку. Натомість пошкодив електроніку автомобіля, виламавши внутрішню систему керування склоочисниками та зовнішніми світловими приладами автомобіля.

«Це сталося уночі, ще й дощ ішов, нічого не видно було. Так, я розвертався на вулиці, але я не заїжджав на подвір’я того чоловіка. Чому він так відреагував – мені не зрозуміло. Ґудзики на одязі я пришию, а от з електронікою автомобіля – все не так просто. Авто вийшло з ладу. Приїжджаєш рятувати людині життя, а тут через таких неадекватів і самому може знадобитись медична допомога», – розповідає водій “швидкої”.

З другої години ночі бригада більше не могла на цій автівці їхати на виклики. Фельдшер викликала поліцію.

За попередніми підрахунками, ремонт автомобіля коштуватиме установі 6-7 тисяч гривень.

Медики просять поліцію відреагувати та притягнути нападника до відповідальності.