На Черкащині два підлітки понівечили 15 могил на кладовищі

На Черкащині два підлітки понівечили 15 могил на кладовищі
в Новини

До поліції Канева звернулися жителі села Степанці та повідомили,  що на сільському цвинтарі невідомі понівечили п’ятнадцять могил. Поліцейські негайно виїхали на місце події.

Жителі села, які проживають поблизу кладовища, розповіли поліцейським, що почули на кладовищі сильний шум, нібито падає щось важке. Вони пішли подивитися, що там відбувається і побачили, як з кладовища тікають двоє хлопців, а на самому цвинтарі виявили понівечені надгробки у дванадцяти могил.

За отриманим описом поліцейські швидко встановили підлітків, про яких розповідали свідки. Їх знайшли за місцем проживання. Під час розмови в присутності батьків вони зізналися у вчиненому та розповіли, що били по надгробках ногами, перевіряючи свою силу.

За вчинення наруги над могилами поліцією Канівщини розпочато кримінальне провадження за статтею 297 Кримінального кодексу України, за результатними розслідування якого буде вирішено питання щодо відповідальності батьків за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей. Поліцейські з’ясовують, чому в період карантину батьки дозволили дітям самостійно гуляти за межами двору та не контролювали, де вони перебувають.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області