На Черкащині митці створюють скульптурну Алею героїв

На Черкащині митці створюють скульптурну Алею героїв
besplatka_728_90_ukr

Мистецький фестиваль “Кам’янська земля – край славетних героїв” у розпалі. Завдяки небайдужим людям, меценатам та оргкомітету на центральній алеї парку ім. Декабристів масивні брили каменю-пісковика (по чотири тонни ваги кожна) учасники симпозіуму скульпторів перетворюють на пам’ятки видатним героям Кам’янського краю, пише газета «Козацький край».

На Черкащині митці створюють скульптурну Алею героїв

Симпозіуму передував екскурсійний тур “Місцями героїв Холодного Яру”. Скульптори надихалися славетною історією краю, де в усі часи готові до Визвольної боротьби і захисту волі. Живе спілкування, прямий дотик до історичних пам’яток, розкриття різних “білих” плям – все це наповнило і так багатий світ творчої уяви митців новими образами.

Фестиваль “Кам’янська земля – край славетних героїв” триватиме до 21 вересня. Місту ж на пам’ять про нього назавжди залишиться скульптурна Алея героїв.

Нагадаємо, що у Сосновому бору скульптори створили прообрази минулого.

Роботи прикрасили струмки під Мостом кохання, які, крім того, планують реконструювати. Так, металеві конструкції змія, равликів та інших рептилій можна побачити на спуску до Дніпра.

На Черкащині митці створюють скульптурну Алею героїв

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Громада

    Відкриття Мистецького фестивалю «Кам`янська земля – край славетних героїв» відбудеться 14 жовтня. Ця ідея з проведенням конкурсів належить ГО «Інститут культурної політики». Він уже другий рік поспіль реалізується Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за підтримки Міністерства культури України. Це проект «Малі міста — великі враження»