На Черкащині НБУ завершив трансформацію регіональної мережі

в Новини

Національний банк переводить свої балансові філії на єдиний централізований баланс у Києві. Зокрема цей процес вже завершений у Черкаській, Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській та Кіровоградській областях. Про це повідомляють в прес-службі банку.

Раніше централізували функції Управління Національного банку України в Чернігівській області, зазначене управління також виключили зі структури Національного банку. Із процесом консолідації балансу Національного банку у рамках проекту «Єдиний МФО» продовжується реалізація цільової моделі трансформації територіальних управлінь Національного банку. Так, 13 жовтня цього року були прийняті постанови Правління Національного банку України, згідно з якими функції п’яти територіальних управлінь НБУ централізуються, а cамі управління виключаються зі структури регулятора.

− Ми продовжуємо перебудову Національного банку з географічної системи в матричну. Для цього ми крок за кроком трансформуємо регіональну мережу банку, скорочуємо зайві фунції, централізуємо ведення бухгалтерського обліку, закупівлі та поступово наближаємося до своєї мети – створення сучасного мобільного європейського центробанку, − зазначив заступник Голови Національного банку Владислав Рашкован.

Разом з тим, Національний банк продовжить забезпечувати потреби усіх регіонів України у банкнотах і монетах усіх номіналів у необхідних обсягах та підтримувати роботу відділів по роботі з громадянами та юридичними особами «Єдине вікно». Практично всі інші функції передані до відповідних структурних підрозділів центрального апарату Національного банку.

Нагадаємо, трансформація регулятора є частиною Комплексної програми розвитку фінансового сектору до 2020 року.

Сайт Черкаської ОДА