На Черкащині перевірили якість надання соціальних та адміністративних послуг особам з інтелектуальною недостатністю

На Черкащині перевірили якість надання соціальних та адміністративних послуг особам з інтелектуальною недостатністю
в Новини

Всеукраїнська громадська організація «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» звернулася до Черкаської облдержадміністрації із запитом на проведення громадської експертизи діяльності ОДА з надання соціальних та адміністративних послуг особам з інвалідністю внаслідок психологічних розладів і розумової відсталості та їхнім законним представникам. За її результатами, в області «Коаліція» запропонувала внести декілька пропозицій щодо удосконалення процесу надання послуг в ЦНАПах.

У нашій області проживає 8 911 осіб із інвалідністю внаслідок психічних розладів та розумової відсталості, які перебувають на обліку. Всі вони потребують якісного соціального та адміністративного обслуговування. Тож громадська експертиза проводилася з метою вивчення стану дотримання законодавчих норм та стандартів надання адміністративних послуг, послуги «представництво інтересів» та послуг у сфері опіки та піклування вищезазначеним категоріям населення. Задля проведення експертизи в області ще в липні створили робочу групу та затвердили план заходів, пов’язаних із проведенням аналізу діяльності облдержадміністрації у сфері надання цих послуг. Всеукраїнська громадська організація висловила щиру вдячність за сприяння у проведенні громадської експертизи в нашій області.

Ознайомитися з висновками та рекомендаціями за результатами проведеної експертизи можна в рубриці «Робота з громадськістю/Суспільство/Громадська експертиза».

Сайт Черкаської ОДА