На Черкащині планують оздоровити близько 50 тисяч дітей

в Новини

Цього року на Черкащині діятимуть 792 табори для відпочинку дітей, де планується оздоровлення близько 50 тисяч дітей. Мережа закладів оздоровлення включатиме  566 пришкільних табори, 216 таборів праці і відпочинку, 1 наметовий табір Черкаського клубу юних моряків і 9 позаміських таборів.

 – Родзинкою цього року будуть мовні табори, до роботи яких будуть залучені педагоги іноземних мов та волонтери Корпусу Миру, – зазначає директор департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. – Вони працюватимуть на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. На відпочинок до мовних таборів ми плануємо залучити близько 1800 школярів 5-10 класів.

За словами головного освітянина області, оздоровчі табори системи освіти функціонуватимуть у Маньківському, Кам’янському, Жашківському, Уманському районах. А вихованці Чигиринської  школи-інтернату  відпочиватимуть на власній базі відпочинку в селі Вітове. Крім цього функціонуватимуть три обласні оздоровчі табори – «Мальва» та «Еврика» для творчо обдарованих дітей і табір «Мрія».

Взагалі не мають сьогодні можливості організувати діяльність пришкільних таборів у Монастирищенському районі, зменшилась їх кількість у Шполянському, Черкаському, Кам’янському, Смілянському, Корсунь-Шевченківському районах.

Прес-служба Черкаської ОДА