На Черкащині попрощалися із загиблим в АТО Героєм

На Черкащині попрощалися із загиблим в АТО Героєм
в Новини

У Папужинцях Тальнівського району попрощалися із 20-річним захисником України Василем Івченком, – пишуть Вісті Черкащини.

Похоронна процесія розтягнулася на півкілометра. Провести в останню путь односельця зійшлося чи не все село. Жителі району з’їжджалися легковиками та бусами.

Прощальна процесія вирушила із дому Василя близько 11 ранку. Дорогою звучали молитви, українська народна пісня “Ой у лузі червона калина” та патріотичні вигуки “Героєві тричі: Слава! Слава! Слава!”, “Слава нації – Смерть ворогам!”, “Україна – понад усе!” “Герої не вмирають”…

45

“Воюючи на Донбасі проти російської окупаційної наволочі, Василь з честю виконав нелегкий обов’язок українського воїна. Він поліг на полі бою незлманим, нескореним, з любов’ю в юному серці до неньки нашої України. Прощавай наш бойовий побратиме, прощавай наш бойовий друже. Низький тобі наш уклін, за твій подвиг, солдате”, – сказав голова спілки учасників та ветеранів АТО Василь Данилюк.

Далі були слова вдячності матері і обіцянки пам’ятати.

По завершенні мітингу траурна процесія вирушила до кладовища. Труну несли шестеро колишніх бійців. Попереду – кілька десятків вінків. Хрести. Ікона і фотографія загиблого воїна. Василя поховали з військовими почестями у першому ряду цвинтаря.

67

Зауважимо, молодого Героя привезли хоронити напередодні ввечері. Декількакілометрова колона односельців розтягнулася від початку села і до рідної хати загиблого. Папужани навколішки зустрічали односельця. Перед цим сотні тальнівців теж навколішки зустрічали машину з покійним у центрі Тального.

457

Чин похорону здійснили відразу п’ять священиків Української Православної Церкви Київського патріархату.

Фото – “Вісті Черкащини”.