На Черкащині преміювали 10 молодих науковців

На Черкащині преміювали 10 молодих науковців
в Новини

Комісія з присудження обласної премії молодим науковцям визначила 10 вчених та колективів вчених Черкащини, які отримуватимуть обласну премію молодим науковцям. Загалом на розгляд комісії з присудження обласної премії надійшло 20 пропозицій від 6-ти закладів вищої освіти.

Зокрема, від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаського державного технологічного університету, Уманського національного університету садівництва, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Черкаської медичної академії.

Запропоновані досягнення вчених охоплюють різні напрямки науки від проблем педагогіки до нанотехнологій та мають практичну цінність для їхнього застовування. Наразі готується проект спільного розпорядження голів обласної ради та ОДА про присудження премії.

Претендентами на присудження премії можуть бути наукові та науково-педагогічні працівники та колективи, докторанти, аспіранти (ад’юнкти), стажисти-дослідники закладів вищої освіти Черкащини незалежно від форми власності та підпорядкування, у яких сформовані та діють у відповідності з Законом України “Про наукову і науково-технічну діяльність” наукові підрозділи та вчені (наукові, науково-технічні, технічні) ради як індивідуально, так і у складі колективу.

Про це інформує управління освіти і науки облдержадміністрації