На Черкащині припинили діяльність підпільного грального закладу

На Черкащині припинили діяльність підпільного грального закладу
в Новини

Гральний заклад діяв на території міста Городище. Під час обшуку поліцейські вилучили обладнання, яке використовувалося для грального бізнесу. Відкрито кримінальне провадження за статтею 203-2 Кримінального кодексу  України, інформує пресслужба ГУНП України в Черкаській області.

Працівники Городищенського відділення поліції спільно зі співробітниками управління стратегічних розслідувань припинили діяльність підпільного грального закладу, який діяв в місті Городище. Під час  невідкладного обшуку поліцейські вилучили засоби доступу до мережі Інтернет, вісім персональних комп’ютерів та два ігрові автомати, за допомогою яких надавалися гральні послуги.

Речові докази вилучені. Функціонування залу припинено. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу  України. Поліцейські встановлюють організаторів та осіб, причетних до ведення незаконної діяльності.

Окрім цього, відносно трьох гравців, які в порушення карантинних обмежень перебували у закладі складено адміністративні протоколи за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.