На Черкащині прогнозуються складні погодні умови

На Черкащині прогнозуються складні погодні умови
в Новини

11 серпня погоду Черкащини формуватиме антициклон зі сходу. Утримається суха та спекотна погода, яка створює несприятливі метеорологічні умови для розсіювання шкідливих домішок в атмосфері. За даними постів спостережень, у центрі міста та Південно-західному районі рівень забруднення аміаком та оксидом вуглецю вночі та вранці 10 серпня становив 1,9 та 1,6 середньодобових ГДК відповідно.  Вночі 11 серпня по місту Черкаси очікується зростання забруднення повітря I ступеню.

У цей період у містах слід очікувати погіршення екологічної ситуації. Метеоумови сприятимуть накопиченню в приземному шарі атмосфери шкідливих домішок, особливо це відчуватиметься поблизу автобусних зупинок та транспортних розв’язок.

За прогнозом синоптиків, 12 серпня внаслідок проходження атмосферних фронтів атлантичного циклону через територію Черкащини, очікуються складні погодні умови: помірний дощ, місцями по області сильний, у супроводі гроз. В окремих районах  очікується град та посилення шквалистого вітру до 15-20 м/с. Температурний фон знизиться на 5-6º: вночі 12-17º, вдень 15-20º. Такі погодні умови сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок та очищенню атмосфери.

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології