На Черкащині пройшов семінар з «Формування національної свідомості засобами народного мистецтва»

На Черкащині пройшов семінар з «Формування національної свідомості засобами народного мистецтва»
в Новини

Галина Тимошенко, керівник гуртка-методист Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, член народної спілки майстрів України взяла участь в обласному семінарі керівників методичних об’єднань вчителів образотворчого мистецтва, художньої культури та керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва «Формування національної свідомості засобами народного мистецтва», що відбувся у Звенигородському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Організатори семінару поставили за мету ознайомити учасників заходу з особливостями виховання національної свідомості на уроках образотворчого мистецтва (художньої культури) та в позакласній роботі; формувати уміння організовувати практичні види роботи; розвивати прагнення педагогів на основі набутого досвіду вдосконалювати власну систему роботи з формування національної свідомості дітей засобами декоративно-прикладного мистецтва.

Галина Володимирівна провела майстер-клас для учасників семінару за темою «Методика створення та декорування за національними мотивами сучасної скульптури малих форм» в Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» (с. Моринці).

Педагогічні працівники Черкащини мали змогу розписати зразки керамічних виробів, підготовлені вихованцями Зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки».