На Черкащині розслідують факт фальсифікації виборчих документів

На Черкащині розслідують факт фальсифікації виборчих документів
в Новини

Прокуратурою Корсунь-Шевченківського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному 25.10.2015 року слідчим відділенням Корсунь-Шевченківського РВ УМВС України в Черкаській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за фактом фальсифікації виборчих документів.

Установлено, що 25 жовтня поточного року о 20 годині 40 хвилин до чергової частини Корсунь-Шевченківського РВ УМВС України в Черкаській області надійшло повідомлення від депутата Корсунь-Шевченківської міської ради про те, що громадянин С. на одній з виборчих дільниць в м. Корсунь-Шевченківський виявив бланки протоколів про підрахунок голосів виборців, які підписані окремими членами дільничної виборчої комісії близько 19 години 30 хвилин, тобто до фактичного закінчення часу голосування виборців.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 158 (надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України, триває.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального правопорушення, хід розслідування кримінального провадження контролюється прокуратурою області.

Довідково: санкція вищевказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років, тому прокуратура області наполягає на необхідності подбати про своє майбутнє та закликає учасників виборчого процесу утриматись від бажання підроблювати, фальсифікувати виборчі документи та підсумки голосування.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області