На Черкащині селяни звинувачують депутата у вбивстві 29-річного чоловіка (відео)

в Новини

Чиновник начебто запідозрив селянина у крадіжці великої суми грошей. Тож найняв спортивних молодиків, які серед ночі вдерлися у будинок потерпілого, побили його та дружину, а потім викрали чоловіка і цілу ніч катували.

Після знущань хлопець понад тиждень пролежав у реанімації і помер. Рідні загиблого підозрюють, що на медиків і поліцію може здійснюватися тиск із боку депутата. За словами дружини, його закатували до смерті. Останні події були схожі на епізоди якогось страшного бойовика. Опівночі, коли подружжя вже спало, у будинок увірвалися невідомі чоловіки.

Нападники були із ліхтариками і битами в руках. Одразу кинулися нещадно бити господаря. Декілька разів дісталося і дружині.

“Вони почали його тут бить зі словами: “Прокидайся! Швидко!”. Мені кинули подушку на голову, вдарили мене по нозі”,-згадує дружина загиблого Вікторія.

Рідні та односельчани підозрюють, що саме депутат, який звинувачував покійного у пограбуванні, і є організатором викрадення та катування молодого чоловіка. Тепер чиновника звинувачують у смерті. Коли Олег знайшовся, його госпіталізували у лікарню у зв’язку з погіршенням здоров’я. Через десять днів він помер. Від чого саме, з’ясувати у лікарів так і не вдалося.

Деталі – у сюжеті “Надзвичайних новин”: