На Черкащині триває місячник безпеки дорожнього руху

На Черкащині триває місячник безпеки дорожнього руху
в Новини

Про його перебіг говорили на нараді в ОДА під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Овчаренка. У зібранні взяли участь представники Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Управління патрульної поліції м. Черкаси, міської ради, які спільно з обласною адміністрацією є організаторами проведення місячника, інформує прес-служба ОДА.

За словами начальника Управління патрульної поліції в м. Черкаси, майора поліції Вадима Лісничука, на Черкащині місячник безпеки триватиме до середини вересня.

– Нині наші інспектори проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадськості в установах та організаціях міста – про важливість дотримання правил дорожнього руху, – зазначив Вадим Ярославович. – А тому до нас можуть звертатися всі, хто бажає отримати додатковий навчальний курс. Спеціалісти ж прочитають лекції, зокрема про наслідки керування авто в нетверезому стані, порушення правил маневрування на перехрестях, правила дорожнього руху на пішохідних доріжках та інше.

^215CD20CF0A583280C55812ED0448B1407510289B4D26DFF16^pimgpsh_fullsize_distr

Зазначимо, 3-4 вересня в Черкасах відбудеться свято безпеки дорожнього руху, у якому безпосередню участь візьмуть і діти. Водіїв же, котрі дотримуватимуться правил керування, нагороджуватимуть відзнаками.

– Ситуація на шляхах України залишається складною, – наголосив Сергій Овчаренко. – У зв’язку з цим керівництво держави ініціювало проведення комплексу профілактичних заходів на дорогах. Цю роботу проводимо і на Черкащині. Та маємо максимально донести до громадян необхідність та важливість дотримання правил дорожнього руху, аби в подальшому убезпечити населення від нещасних випадків.