На Черкащині триває “велике будівництво”: дороги області ремонтують і у карантин

На Черкащині триває “велике будівництво”: дороги області ремонтують і у карантин
в Новини

Фото тематичне

Із використанням посилених засобів захисту, але “велике будівництво” на Черкащині триває. На цьому наголосив на своїй сторінці у “Фейсбуці” голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар.

Зокрема, на сьогоднішній день активно ведуться роботи:

– на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь – реконструюється 11,6 км автодороги обходу міста Золотоноша, на трьох ділянках автодороги Н-01 Київ-Знам’янка у Городищенському та Смілянському районах проводяться роботи з поточного середнього ремонту. Загальна протяжність – 35,8 км;

– поточний середній ремонт продовжують на автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук у селах Мошни та Софіївка Черкаського району. Тут буде відремонтовано 10 км автодороги;

– тривають роботи з поточного середнього ремонту і на автодорозі М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі;

– поточний середній ремонт покриття виконують на шляху Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань у селі Гусакове Звенигородського району.

– На цьому відрізку зупинюся детальніше. Ця дорога була побудовано ще у 80-х роках минулого століття. І з того часу ремонт не проводився. Цього ж року нарешті відремонтують 7 кілометрів автошляху. Гарантія якості – 5 років. Якщо ж виявимо дефекти – підрядник їх усуватиме за власний рахунок. Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям, тимчасові карантинні заходи завершаться у травні. І все заплановане реалізуємо вчасно, – відзначив Роман Миколайович.