На Черкащині триває вишівський етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»

На Черкащині триває вишівський етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»
в Новини

«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства, про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав голова Черкаської студентської ради Олександр Гергель.

Вишівський етап триватиме до 20 листопада 2015 року, а вже 2 грудня буде проведений регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» і ми дізнаємося студент якого ВНЗ Черкаської області носитиме звання кращого студента.

Головною особливістю визначення переможців Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» є система експертного оцінювання. В її основу закладено декілька принципових моментів, які визначають цей процес як обґрунтований і легітимний.

Основою для участі у вишівському конкурсі є онлайн-реєстрація на сайті www.studrespublika.com.

Учасниками регіонального етапу можуть бути:
· у разі проведення вишівського етапу конкурсу в більше ніж 50% вишів регіону – лише переможці вишівських етапів;
· у разі не проведення вишівського етапу — регіональний оргкомітет організовує відкритий кастинг учасників в номінації «Кращий студент України», де визначається по одному представнику з вишу. Для інших номінацій конкурсанти мають подати анкету-заявку на голову регіонального оргкомітету та обов’язково пройти онлайн-реєстрацію на сайті www.studrespublika.com.

Узяти участь у Всеукраїнському етапі мають право лише переможці регіонального етапу.

Нагородження переможців у номінаціях «Кращий студент-спортсмен», «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-науковець», «Кращий студент-медійник», «Кращий студент-аналітик», «Кращий студент-програміст» відбувається під час проведення урочистої частини заходу, тобто одночасно з визначенням переможця в номінації «Кращий студент» (комплексна характеристика).

У кожній із номінацій визначається переможець конкурсу, також можуть визначатися друге та третє місця. В номінації «Кращий студент» додатково можуть визначатися й інші категорії переможців відповідно до рішення вишівського (регіонального) оргкомітету.

Результати вишівського конкурсу не пізніше наступного дня після проведення урочистого етапу конкурсу передаються до регіонального оргкомітету.

Результати регіонального конкурсу не пізніше наступного дня після проведення урочистого етапу конкурсу передаються до Всеукраїнського оргкомітету.

УВАГА! Легітимність вишівського (регіонального) етапу забезпечується реєстрацією учасників на сайтіwww.studrespublika.com. Реєстрація відбувається шляхом заповнення в повній мірі онлайн-форми на сайті Студреспубліки.