
Жителів міста запрошують навчитися моделювати іграшки та фотографувати

Понад 500 тисяч ламп обміняли черкащани

Черкаський військовий отримав орден “За мужність”

Пересувний сервісний центр МВС незабаром працюватиме у Камʼянці

Черкасці просять владу вжити заходів, аби уникнути самогубства

Черкащанин продавав наркотики біля навчального закладу, йому повідомлено про підозру

Суд задовольнив позов щодо скасування передачі ділянки для забудови на березі Дніпра

За два місяці року черкащани сплатили понад 279 млн грн податків

Двох неповнолітніх дітей повернули додому черкаські правоохоронці

У Черкасах демонтували радянський знак у формі зірки

Уманські правоохоронці працюють в посиленому режимі через приїзд паломників

Майже три гектари сухостою згоріли на Черкащині за минулу добу

У одному з мікрорайонів Черкас створюють комунальну парковку

Ананко повідомив, коли в Смілі планують вимкнути опалення
- Новини
- Жителів міста запрошують навчитися моделювати іграшки та фотографувати
На Черкащині відбудеться чемпіонат області з Бойового Гопака

У Черкасах на базі загальноосвітньої школи № 24 з 31 листопада до 1 грудня проходитиме Відкритий чемпіонат Черкаської області з Бойового Гопака. Він проводитиметься за правилами цього бойового мистецтва, розробленими Засновником стилю Володимиром Пилатом в 1990 році.
До участі у чемпіонаті області запрошуються команди обласних федерацій, шкіл Бойового Гопака та спортивних клубів, що пройшли попереднє домашнє тестування на рівень майстерності «Жовтяк» За правилами Міжнародної Федерації Бойового Гопака спортсмени змагатимуться в таких дисциплінах чемпіонату: однотан, забава, тан – двобій. Загальне керівництво організацією проведення змагань здійснюватиме Спілка прихильників Бойового Гопака в Черкаській області, позашкільний навчальний заклад міста Черкаси Центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді та Рада Вчителів Бойового Гопака.
За детальнішою інформацією можна звертатися до відповідальної за організацію змагань Черкаського осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака Яни Проценко за телефоном (067) 793 59 96 та (066) 579 90 39.
Сайт Черкаської ОДА
