На Черкащині відбудеться чемпіонат області з Бойового Гопака

На Черкащині відбудеться чемпіонат області з Бойового Гопака
в Новини

У Черкасах на базі загальноосвітньої школи № 24 з 31 листопада до 1 грудня проходитиме Відкритий чемпіонат Черкаської області з Бойового Гопака. Він проводитиметься за правилами цього бойового мистецтва, розробленими Засновником стилю Володимиром Пилатом в 1990 році.

До участі у чемпіонаті області запрошуються команди обласних федерацій, шкіл Бойового Гопака та спортивних клубів, що пройшли попереднє домашнє тестування на рівень майстерності «Жовтяк» За правилами Міжнародної Федерації Бойового Гопака спортсмени змагатимуться в таких дисциплінах чемпіонату: однотан, забава, тан – двобій. Загальне керівництво організацією проведення змагань здійснюватиме Спілка прихильників Бойового Гопака в Черкаській області, позашкільний навчальний заклад міста Черкаси Центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді та Рада Вчителів Бойового Гопака.

За детальнішою інформацією можна звертатися до відповідальної за організацію змагань Черкаського осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака Яни Проценко за телефоном (067) 793 59 96 та (066) 579 90 39.

Сайт Черкаської ОДА