На Черкащині відбудеться відкриття оновленого стадіону

На Черкащині відбудеться відкриття оновленого стадіону
в Новини
8 листопада, у неділю об 11.30 у Корсунь-Шевченківському відбудеться урочисте відкриття оновленого районного стадіону.
Ця спортивна споруда слугуватиме, насамперед, розвитку масового дитячо-юнацького та аматорського футболу.Органам виконавчої влади місцевого самоврядування та Федерації футболу Черкащини вдалося переконати Федерацію футболу України включити до програми УЄФА «Хет-трік» реконструкцію саме цього стадіону. Половину коштів виділила ця Європейська футбольна організація – на штучне покриття футбольного поля, електротабло та встановлення воріт. Іншу половину витрат взяли на себе громади району і міста.
Напередодні введення спортивної споруди до експлуатації хід робіт інспектувала робоча група на чолі з першим віце-президентом Федерації футболу України Вадимом Костюченком. Інспектори і зацікавлені залишилися задоволеними.
Під час відкриття стадіону на учасників дійства чекає цікава програма за участю місцевих юних футболістів, ветеранів київського «Динамо» та району. Родзинкою свята стане матч за Супер-кубок Черкаської області між командами: цьогорічними чемпіоном «УТК-Ятрань» з Уманщини та володарем кубку Черкащини ватутінським «Ретро». Про це інформує Федерація футболу Черкаської області.

Повідомляє “Черкаський Спорт”.