На Черкащині відкрили навчально-практичний центр

На Черкащині відкрили навчально-практичний центр
в Новини

В активі профтехосвіти Черкащини – ще один навчально-практичний центр. Учора його відкрили на базі ДНЗ „Корсунь-Шевченківський професійний ліцей“ навчально-практичного центру за професією „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування“. Про це повідомляє керівник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський.

Навчально-практичний центр здійснюватиме не лише первинну професійну підготовку, а й перепідготовку робітничих кадрів, підвищення кваліфікації, професійно-технічне навчання, стажування незайнятого населення.

– Після перерізання символічної стрічки мали нагоду ознайомитися з діяльністю новоствореного центру. Зокрема, переглянули елемент уроку теоретичного навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, майстер-класи з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування“, майстер-клас з професії „Кухар“, – відзначив Валерій Данилевський.

Діяльність НПЦ з професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування“ забезпечить надання якісних і сучасних освітніх послуг, тісну співпрацю з роботодавцями для подальшого працевлаштування учнів; підвищить престиж робітничих професій і закладу освіти.

Про це інформує пресслужба ОДА