На Черкащині виявили порушення утримання ув’язнених в ІТТ

в Новини

Органами прокуратури Черкаської області на виконання вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» у поточному році із залученням відповідних спеціалістів проведено комплексні перевірки ізоляторів тимчасового тримання Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо дотримання конституційних прав затриманих, ув’язнених і засуджених на належні умови тримання, медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення.

Установлено, що незважаючи на вжиті заходи, у діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП в області продовжують мати місце порушення вимог Законів України «Про Національну поліцію», «Про попереднє ув’язнення», «Про основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Правил пожежної безпеки в Україні та інших нормативних і підзаконних актів. Зокрема, під час зазначених перевірок виявлялися порушення в частині додержання режимних вимог, технічного облаштування вказаних установ, неналежного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення спецконтингенту.

З метою усунення виявлених порушень органами прокуратури області на адресу керівництва Головного управління Національної поліції в Черкаській області внесено 4 акти прокурорського реагування, які на цей час перебувають на розгляді.

Робота на вказаному напрямі триває.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Можливо Вас зацікавить

Новини
Які спортивні події відбудуться в Черкасах цього тижня
Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні
Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID