На Черкащині виявлятимуть п’яних водіїв

На Черкащині виявлятимуть п’яних водіїв
в Новини

Починаючи з 9 по 18 жовтня Державтоінспекцією області будуть проведені профілактичні заходи, мета яких – виявлення водіїв, які керують автомобілем в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомив головний міліціонер області Владислав Пустовар.

 – Для виключення корупційної складової та можливості вирішення «питання» на місці, всі інспектори ДАІ будуть оснащені відеореєстраторами, які будуть працювати в постійному режимі. Запис з них буде перевірятися після здачі зміни, – пише він. – Також для прозорого проведення заходів запрошую прийняти в них участь активних громадян, представників громадських організацій та ЗМІ. Все повинно бути чесно та відкрито.

Від громадян він попросив допомоги у виявленні випадків керування у стані алкогольного сп’яніння, а також попередження їх.

 – Якщо ви бачите водія, який керує чи збирається керувати автомобілем, перебуваючи у стані сп’яніння або нахабно порушує правила дорожнього руху, не залишайтеся осторонь, повідомляйте про це працівників міліції, – закликає Владислав Пустовар.