На Черкащині внаслідок пожежі загинули дві дитини, ще одна – потрапила до лікарні

На Черкащині внаслідок пожежі загинули дві дитини, ще одна – потрапила до лікарні
в Новини

Сьогодні, 18 листопада, у селі Медведівка Чигиринського району внаслідок пожежі загинули дві дитини, ще одна – потрапила до опікового відділення лікарні. Про це повідомляє пресслужба КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

Пожежа сталася у приватному будинку. За попередньою інформацією, однорічна дитина, якій вдалося вижити, отримала до 60% опіків тіла. Фахівці надали допомогу та терміново транспортували дитину до опікового відділення Черкаської міської лікарні № 1. В автівці “швидкої” медики продовжили надавати допомогу потерпілій дитині. На півдорозі до Черкас дитину передали реанімаційній бригаді Черкаської СШМД.

Варто зауважити, що медики знайшли ще двох дітей, хлопчиків 3-х та 4-х років, які лежали на призьбі, але вже перебували у стані біологічної смерті.

Зазначимо, що за інформацією речника Управління ДСНС у Черкаській області Костянтина Проценка, трагедія сталася через несправний електричний обігрівач.

Нагадаємо, що 13-річна Кароліна Петренко, яку 9 вересня вразило струмом, вже два місяці у важкому стані. Надзвичайно глибокі опіки дівчина отримала під час спроби зробити селфі на вагоні залізничної станції Цвіткове. Тато дівчинки весь час на роботі, а мама – давно залишила родину заради заробітків у Польщі. Дівчинці зробили вже п’ять операцій з пересадки шкіри.

У селі Ленському Смілянського району дівчинка полізла на цистерну, аби зробити фото для своєї мами, задля її скорішого повернення із заробітків. Ідею для фото вона намагалася втілити разом із молодшим братом у транзитному парку станції.