На Черкащині зупинено потрапляння на ринки фальсифікованої та контрабандної підакцизної продукції

в Новини

Цього року на території Черкащини фіскальна служба ліквідувала 7 незаконних виробництв підакцизних товарів. Заходами податкової міліції вдалося упередити потрапляння на ринки фальсифікованої та контрабандної продукції на загальну суму 13 млн 840 тис. гривень, повідомляють в оперативному управлінні головного управління ДФС у Черкаській області.

Зокрема, з незаконного обігу вилучено спирту майже на 4 млн грн, лікеро-горілчаних виробів на 1 млн 150 тис. грн, паливно-мастильних матеріалів вартістю 6 млн 230 тис. грн, автотранспортних засобів на 2 млн 480 тис. грн тощо.

У сфері виробництва та обігу підакцизних товарів розпочато 12 кримінальних проваджень та складено 15 адміністративних протоколів за правопорушення, пов’язані з незаконним обігом товарів підакцизної групи.

Цьогоріч за рішеннями судових органів у правопорушників конфісковано підакцизну продукцію, що була у незаконному обігу, на 23 млн 910 тис. грн.

Нагадуємо, що з початку року в межах загальнодержавної операції «Акциз-2016» податковою міліцією Черкаської області здійснюється комплекс заходів, спрямованих на очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікованої, незаконно виготовленої та переміщеної через митний кордон України підакцизної продукції.

За інформацією ДФС у Черкаській області