На Черкащину чекає третя хвиля похолодання

На Черкащину чекає третя хвиля похолодання
в Новини

Після проходження холодного атмосферного фронту із півночі західної Європи до нашого краю ринуться повітряні маси з полярних широт. Вже найближчої ночі Черкащина опиниться у зоні морозів – 3-5º. А наступна ніч очікується ще холоднішою, до 6-8º морозу, прогнозує керівник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У денні години можна розраховувати лише на 5-7º тепла. Істотних опадів не чекаємо. Вітер переважатиме північного та північно-східного напрямку.

Із четверга вітри змінять свій напрямок на південно-західний і дещо потеплішає. На окремі дощі можна сподіватися лише у вихідні.

початок квітня підтримає холодну тенденцію останніх днів березня. Середньодобова температура повітря у найближчі 3 доби прогнозується лише 1-2º тепла, тому поки що завершувати опалювальний сезон недоцільно, вважає Віталій Постригань.

У цілому квітень 2020 очікується теплим та з недобором опадів. Впродовж місяця тепло наростатиме поступово. Заморозки у квітні явище звичайне. При цьому в окремі дні максимальні температури повітря можуть досягати 20-24º тепла. Опадів випаде найбільше у першій половині місяця, надалі їх буде дуже мало.