Сьогодні, 29 серпня, з 14:32 на Черкащині застосовані аварійні вимкнення світла.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Варто зазначити, що графіки погодинних вимкнень теж продовжують діяти.
Також читайте: Прикрив собою відступ побратимів: президент надав черкащанину звання Героя України (посмертно)