Сьогодні, 26 серпня, з 8:45 на Черкащині застосовані аварійні графіки вимкнення світла.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Вжиті заходи спрямовані на збереження енергосистеми України.
Також читайте: Табурець розповів, скільки об’єктів пошкодив ворог на Черкащині із початку повномасштабної війни