На Черкащині через суд спробують повернути землі лісового фонду

На Черкащині через суд спробують повернути землі лісового фонду
в Новини

Черкаська прокуратура звернулася до Верховного Суду, щоб повернути в користування держави землі лісового фонду.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Так, за позовами прокурора визнано недійсним розпорядження Черкаської райдержадміністрації та витребувано з приватної власності надані громадянам для дачного будівництва земельні ділянки, загальною площею 0,18 га, які попередньо належали до земель лісогосподарського призначення та перебували у постійному користуванні ДП «Черкаське лісове господарство».

За період розгляду судами цих справ недобросовісні відповідачі спірні земельні ділянки відчужували, об’єднали і насамкінець на землі зареєстрували об’єкти незавершеного будівництва, що ускладнило повернення земель лісового фонду законному власнику – державі та користувачу – лісогосподарському підприємству.

Не зважаючи на відмову Черкаським апеляційним судом у задоволенні позову ДП «Черкаське лісове господарство» про скасування державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва та приведення земельної ділянки до її попереднього стану, вказане державне підприємство рішення суду не оскаржило.

Прокурор, не погодившись з висновками суду апеляційної інстанції, оскаржив його рішення до Верховного Суду, у якому буде забезпечено активну участь на захист інтересів держави.