На Черкащині очно запрацювали деякі дитячі садочки

На Черкащині очно запрацювали деякі дитячі садочки
в Новини

У Черкаській області 13 закладів дошкільної освіти працюють в очному режимі. Йдеться про короткотривале перебування або звичайний режим роботи. Про це повідомив очільник області Ігор Табурець.

83 садочки по області працюють дистанційно (зворотний зв’язок із батьками вихованців для отримання інформаційно-освітніх і психолого-педагогічних послуг).

39 садочків запрацюють очно у травні (формат чергових груп, без денного сну). Серед міст – Черкаси, Золотоноша, Сміла, Умань, Ватутіне та ін.

Нагадаємо, сім дитячих садочків Черкас відновлять роботу із 2 травня.

“Із міркувань безпеки не повідомляю, про які саме садочки йдеться. Уточнюйте все в завідувачів і вихователів ваших закладів. У пріоритеті для формування чергових груп – діти, чиї батьки працюють на об’єктах критичної інфраструктури”, – написав Табурець.

Відновити повноцінну роботу закладів дошкільної освіти по області на сьогодні не дозволяє безпекова ситуація, адже у більшості немає навіть укриттів. Спільно з районними військовими адміністраціями, керівництвом громад і освітянами постійно напрацьовують оптимальні варіанти вирішення цієї проблеми.