На Черкащині помер відомий лікар

На Черкащині помер відомий лікар
в Новини

У Золотоноші помер відомий травматолог Сержук Володимир Миколайович. Про це повідомили на офіційній сторінці Золотоніської Центральної Районної Лікарні.

– Колектив комунального некомерційного підприємства «Золотоніська багатопрофільна лікарня» Золотоніської міської ради висловлює глибоку скорботу з приводу передчасної смерті Заслуженого лікаря України завідувача травматологічного відділення лікаря травматолога Сержука Володимира Миколайовича, – йдеться в повідомленні.

Сержук Володимир Миколайович розпочав трудову діяльність після закінчення Дніпропетровського медичного інституту в міській лікарні №2 м. Миколаїв лікарем – травматологом. У Золотоніській центральній районній лікарні працював лікарем – травматологом з вересня 1984 року. Навчався у клінічній ординатурі при Київському науково-дослідницькому інституті ортопедії з 1988 року по 1990 рік.

З 1990 року працював завідувачем травматологічного відділення Золотоніської центральної районної лікарні. Завдяки його умінню та майстерності лікаря з 1991 року, у відділенні широко впроваджується метод функціонального- стабільного остеосинтезу, що дозволило різко скоротити терміни перебування хворого на ліжку. Використання даного методу в свою чергу вплинуло на якість лікування та зменшення інвалідів травматологічної групи.

У 1992 році розпочав використання артроскопії колінного суглобу. У 1993 році впровадив в практику ендопротезування кульшового суглобу при переломах шийки стегна та хибних суглобах у людей похилого віку. Це дало змогу вирішити соціальну проблему у мешканців району з даною патологією. У 1994 році впровадив у травматологічному відділенні метод функціонально-навантажувального остеосинтезу із блокуючими гвинтами.

21 серпня 2015 року Володимиру Миколайовичу було присвоєно почесне звання Заслуженого лікаря України.

– Володимир Миколайович своєю працьовитістю, енергією, цілеспрямованістю, досвідом роботи і знаннями , пошуком нових методів лікування, сумлінним ставленням до своїх обов’язків, умінням працювати з людьми , мав непохитний авторитет серед працівників, – коментують в лікарні.