На дистанційне навчання перейшли 54 заклади загальної середньої освіти у 23 громадах Черкащини через захворюваність на грип і ГРВІ.
Про це повідомляють в Управлінні освіти і науки Черкаської ОВА.
Також на часткове онлайн-навчання перевели 156 класів у школах області. Крім того, на “дистанційці” і 25 закладів дошкільної освіти.
У зв’язку з лабораторно підтвердженим випадком захворювання на гострий вірусний гепатит “А”, на дистанційну форму навчання переведено понад пів сотні учнів у двох школах на Золотоніщині.
Нагадаємо, за минулий тиждень на Черкащині занедужали майже 11 тисяч людей на грип і ГРВІ. У Тальнівській громаді на дистанційне навчання перевели всі освітні заклади до 9 березня.
Читайте також: В одній із громад Черкащини заборонили проведення масових заходів через епідситуацію