
Черкаські борці стали призерами чемпіонату України

У Черкасах повітря забруднене формальдегідом

На Черкащині зріс рівень захворюваності на грип та ГРВІ

Майстер-клас для дітей із виготовлення прикрас проведуть у Черкасах

Українські військові знищили за добу понад 1000 рашистів

Черкащина попрощалася з двома військовими

14 лютого в Черкаській області проводитимуть режимні виміри енергоспоживання

Передадуть з любов’ю: черкасців запрошують долучитися до створення листівок для захисників

У Черкасах напередодні 8 березня запрацює квітковий ярмарок

У Черкасах збільшили допомогу на поховання деякий категорій громадян

Будьте обережні: на Черкащині орудують шахраї, які представляються податківцями

Квітковий павільйон біля драмтеатру вже майже демонтували (ФОТО)

Директорка медичного закладу завдала підприємству збитків на понад 800 тисяч гривень

Черкаські правоохоронці викрили членів наркоугруповання
- Новини
- Черкаські борці стали призерами чемпіонату України
На Черкащині попрощалися із загиблим на війні білорусом

Вчора на Тальнівщині попрощалися із захисником України – Вещевайловим Олексієм Олександровичем. Про це повідомили в Тальнівській міській територіальній громаді.
Олексій народився 18 січня 1991року в місті Гомель, республіка Білорусь, де навчався та працював електрозварювальником.
Після революції Гідності став на захист нашої держави, вступивши до лав Добровольчого батальйону ОУН. У складі батальйону деякий час проходив службу на посаді стрільця в зоні проведення АТО в с.Піски Ясинуватського району Донецької області.
Потім вступив на службу за контрактом до бригади імені Чорних Запорожців, де був кулеметником та захищав авдіївську «промку» і шахту «Бутовку» та в інших гарячих точках. Нагороджений медаллю за оборону Авдіївки, численними подяками від командування бригади.
Олексій пишався тим, що служить в лавах ЗСУ. На батьківщині цього не спростовував, за що був заарештований режимом Лукашенка за екстремізм, відбув 2,5 роки покарання, та все ж не злякався, повернувся знову в Україну.
Під час повномасштабного воєнного вторгнення в Україні з березня вступив до лав тероборони Білоцерківщини, а вже в червні – до бригади спецпризначення ім. Івана Богуна, і знову в запеклий бій.
Загинув 26 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Бахмут, що на Донеччині, звільняючи окуповані території та захищаючи Україну від країни-агресорки.

