На Черкащині проведуть в останню путь загиблого на Херсонщині поліцейського

На Черкащині проведуть в останню путь загиблого на Херсонщині поліцейського
в Новини

16 грудня в Смілі відбудеться прощання з Ігорем Мельником, який разом із іншими правоохоронцями підірвався на міні на Херсонщині. Про це повідомили в поліції Черкаської області.

Церемонія прощання відбудеться об 11:00 у Смілянському міському Будинку культури, за адресою: м. Сміла, вулиця Соборна, 100.

Трьох інших черкаських првоохоронців, а саме: начальника Головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайла Куратченка, кінолога Сергія Ненаду та помічника чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадима Періжка, які також загинули на Херсонщині, провели в останню путь у Черкасах 9 грудня.

Нагадаємо, черкаські поліцейські несли службу у складі зведеного загону на Херсонщині. Керував цим загоном особисто Михайло Куратченко. Правоохоронці потрапили у мінну пастку окупантів, яка привела в дію закопаний фугас, виготовлений із боєприпасів до крупнокаліберної артилерії. Хлопці підірвалися на каскаді ворожих мін та боєприпасів. Троє поліцейських загинули на місці, один – помер у лікарні.