Поширити

На Черкащині провели капітальні ремонти трьох харчоблоків шкільних їдалень

На Черкащині провели капітальні ремонти трьох харчоблоків шкільних їдалень

Для закладів загальної середньої освіти Черкаської області виділили понад 38 мільйонів гривень субвенцій з державного бюджету на модернізацію та обладнання харчоблоків їдалень.

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління освіти й науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський, інформує журналістка видання “ВиЧЕрпно” з місця події.

Серед громад Черкащини, які отримали державну субвенцію, є Кам’янська, Іваньківська, Смілянська, Уманська, Катеринопільська, Шполянська та Черкаська (два заклади) громади.

Відтак наразі у восьми школах семи територіальних громад проводять ремонт харчоблоків.

Крім того, коштом місцевих бюджетів, станом на жовтень 2024 року провели капітальний ремонт трьох харчоблоків, зробили поточних ремонтів — 85, закуплено понад 200 одиниць кухонного обладнання, оновлені меблі та кухонний посуд.

“Важливо зберегти здоров’я дітей та робити все можливе, аби забезпечити учням якісне харчування”, — зазначив Валерій Данилевський.

Раніше ми писали, що реформа системи шкільного харчування розвивається на Черкащині з 2020 року. Торік усіма видами харчування охоплено 86% учнів (74 486), гарячим — 74% учнів (64 093). Безплатне гаряче харчування отримали 36% учнів (31 255), із них — понад пʼять тисяч учнів з-поміж ВПО. 

Варто також нагадати, що нещодавно в Черкаській гімназії №9 повністю оновили харчоблок.

Реклама