На Черкащині розгорнуть пункти обігріву на випадок ураження ворогом об’єктів тепломережі, – Табурець (ВІДЕО)

На Черкащині розгорнуть пункти обігріву на випадок ураження ворогом об’єктів тепломережі, – Табурець (ВІДЕО)
в Відео, Суспільство

У Черкаській області на період опалювального сезону буде розгорнута система пунктів обігріву, які зможуть приймати людей у випадку збою в системі опалення, зокрема, через ураження російськими окупантами об’єктів тепломережі.

На цьому в студії “ВиЧЕрпно” наголосив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Там люди будуть забезпечені всім необхідним, – відзначив Ігор Іванович. – Це будуть теплі приміщення, в яких люди зможуть пробути певну кількість днів.

Також очільник регіону повідомив, що з 1300 котелень, які є в Черкаській області, в готовності наразі перебуває до 70 %.

Паралельно при перевірці готовності об’єктів до зими, перевіряється можливість їх функціонування на альтернативних видах палива. Мова, зокрема, йде про твердопаливні котельні.

– Це такі замінники, які дадуть можливість функціонувати системі в незалежності від ситуації з газом, – прокоментував Ігор Табурець. – Також готуємо запаси вугілля для нашої ТЕЦ, наразі вони на рівні 70 %. Продовжуємо його закуповувати, щоб і цей вид палива у нас був на випадок відсутності газу.

Також усі комунальні установи забезпечують генераторами та іншими альтернативними видами опалення. Щоправда, є декілька міст в області, у яких з цим є проблеми, відзначив керівник ОВА:

“Це міста Ватутіно й Звенигородка, там котельні функціонують лише на газу. Ми звернулися за допомогою до USAID, які допоможуть нам із котельнями на альтернативних видах палива. Сподіваюся, до жовтня ми отримаємо від наших партнерів декілька таких котелень”.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: