На Черкащині стартувала соціальна послуга «Догляд вдома»

На Черкащині стартувала соціальна послуга «Догляд вдома»
в Новини

Більше 1000 громадян похилого віку та осіб з інвалідністю отримають соціальну послугу «Догляд вдома», надавачем послуги є Територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси.

Про це повідомляє у Департаменті соціальної політики Черкаської міської ради.

“Цю соціальну послугу надають за місцем проживання або перебування осіб, що не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності, пам’яті та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг у домашніх умовах, згідно з медичним висновком, ” – йдеться у повідомленні.

Послугу надають соціальні робітники Територіального центру.

Отримати послугу «Догляд вдома» можуть особи:

  • похилого віку, у тому числі із когнітивними розладами;
  • з інвалідністю, у тому числі з психічними та поведінковими розладами (крім осіб, які мають психічні розлади, вчиняли суспільно небезпечні діяння та отримують амбулаторну психіатричну допомогу в примусовому порядку за рішенням суду);
  • з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з-поміж осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше ніж на 4 місяці).

Із переліком соціальних послуг можете ознайомитись тут.

Соціальна послуга «Догляд вдома» надається відповідно до Державного стандарту та індивідуального плану отримувача соціальної послуги.

Читайте також: З 1 жовтня переселенці зможуть отримувати соцпослуги за місцем перебування