Черкаський суд наклав арешт на нерухомість громадянина рф

Черкаський суд наклав арешт на нерухомість громадянина рф
в Новини

На Черкащині суд передав в АРМА корпоративні права та нерухомість громадянина росії загальною вартістю майже 2, 5 млн гривень. Майно арештовали під час розслідування кримінального провадження за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницького захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, на території Черкаської області здійснює господарську діяльність підприємство, засновником та власником якого є громадянин російської федерації.

Зазначене українське підприємство активно співпрацювало із суб’єктами господарювання на території країни-агресора, які, співпрацювали з іншими державними та муніципальними органами рф, крім того, здійснювало грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є одна й та сама особа.

Ухвалами суду задоволено клопотання прокурорів обласної прокуратури та накладено арешт на корпоративні права (100% статутного капіталу), складські та адміністративні приміщення, загальною площею понад 2300 м2, вартістю майже 2,5 млн грн, розташовані на території Черкаської області.

У подальшому арештоване майно передано до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснювалося УСБУ в Черкаській області.