На Черкащині в автомобілі “швидкої” народилася дитина

На Черкащині в автомобілі “швидкої” народилася дитина
в Новини

У селі Свічківка, що на Драбівщині, у 29-річної жінки розпочалися перейми. Про це повідомляє речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Виклик про пологи надійшов у диспетчерську екстренки сьогодні о 2:33. 

Відомо було, що у неї це була друга вагітність. Тож бригада виїхала за вказаною адресою.

«Їхати до Золотоноші далеко, а дорогою у жінки відійшли води. Хвилювався, але сподівався, що встигнемо довезти до лікарні. Адже дітки мають народжуватись під наглядом медиків у пологових відділеннях», – розповідає фельдшер Микола Макаренко.

У селі Великий Хутір медик зрозумів, що жінка народжує. Тож автомобіль зупинили просто на дорозі. Адже у такій ситуації треба діяти злагоджено й швидко. Маля стрімко з’явилося на світ.

«Це мої перші пологи «на колесах» за 27 років роботи на швидкій. За рік до пенсії мені випало таке щастя, хоча це насправді і величезна відповідальність. Але наша робота вміє дивувати і надихати. Хай і дівчатко, і мама будуть здорові і щасливі в нашій мирній Україні», – ділиться теплотою Микола Григорович.

Провівши всі необхідні маніпуляції, фельдшер надав допомогу породіллі та новонародженій. Їх доправили до пологового відділення Золотоніської багатопрофільної лікарні.