Поширити

На Черкащині врятували чоловіка, якому на висоті стало зле

На Черкащині врятували чоловіка, якому на висоті стало зле

Учора рятувальники отримали повідомлення про те, що під час зрізання гілля на дереві, у селі Курилівка Бобрицької територіальної громади, чоловікові стало зле.

Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Рятувальники зняли з висоти чоловіка 1963 року народження та передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, що через негоду в Черкасах на вихідних зафіксували падіння близько 30 дерев.

Реклама