На Черкащині втілюватимуть проєкт «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни»

На Черкащині втілюватимуть проєкт «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни»
в Новини

В області беруться до реалізації проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни». На онлайн-нараді днями обговорили організаційні питання втілення ініціативи на Черкащині.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОВА.

Проєкт реалізується МБО «Партнерство кожній дитині» на замовлення Міністерства соціальної політики України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, регіональними підрозділами Національної сервісної служби України, Міністерством охорони здоров’я України.

На початку заходу координатор проєкту на Черкащині Людмила Пона поінформувала про ключові завдання та мету реалізації ініціативи. За її словами, переважна більшість закладів освіти нині здійснюють свою роботу в дистанційному режимі.

Мета проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» – надання в період військової агресії росії підтримки органам влади у здійсненні моніторингу, забезпечення захисту та базових потреб дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сімейні форми виховання; дітей, залишених без батьківського піклування; дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, зокрема, переміщених з інших регіонів України.

– Ми би хотіли, щоб жодна дитина в таких складних умовах не залишилася без догляду, без належних освітніх послуг, а була забезпечена всім необхідним, – наголосив головний освітянин області Валерій Данилевський. – Тому принципово необхідно дійти до кожної дитини, допомогти кожній родині і, власне кажучи, виконати наш з вами обов’язок.

У ході онлайн-зустрічі присутні обговорили першочергові пріоритетні кроки щодо налагодження співпраці та реалізації цілей проєкту.