На Черкащині визначили кращого спортсмена лютого

На Черкащині визначили кращого спортсмена лютого
в Новини

У лютому на звання кращого спортсмена місяця претендували троє черкащан, які представляли регіон на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Тож на перемогу претендували легкоатлетка Світлана Марусенко, гімнаст Ілля Ковтун та стрілець Сергій Куліш. Про це повідомили в Відділенні НОК України в Черкаській області.

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області визначила переможця, зваживши на всі чинники та підсумкові очки змагань. Кращою спортсменкою лютого стала Світлана Марусенко.

Спортсменку та її тренера Олександра Іваненка олімпійський осередок Черкащини відзначить грошовою премією.

Кандидат у майстри спорту України Світлана Марусенко минулого місяця взяла участь у трьох змаганнях. На Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків у Кам’янці-Подільському спортсменка виборола «золото» з метання диска. На Кубку України з легкої атлетики в приміщенні Світлана здобула третє місце серед жінок зі штовхання ядра. На чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні вона посіла п’яте місце серед жінок. Тренує спортсменку Олександр Іваненко.