Поширити

На Черкащині вже зібрали перший мільйон тонн зерна

На Черкащині вже зібрали перший мільйон тонн зерна

Аграрії Черкащини вже зібрали перший мільйон тонн зерна. 

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За його словами, середня урожайність – 55,7 ц/га. Торік на цей час мали дещо нижчу. 

“Жнивують нині в усіх районах. Найбільш намолочено пшениці, далі – ячмінь, плюс горох. Збір триває. Темп стабільно високий”, – повідомив керівник області.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже інформували, що цьогоріч посівна на території Черкаської області стартувала висадженням ярого ячменю та гороху. Весняно-польові роботи цього року були ранні. Озима вже підживлена. По районах вже активно готують ґрунт до посіву ярих культур.

Як зауважили в департаменті агропромислового розвитку Черкаської обласної військової адміністрації, через недостатню кількість вологи у ґрунті осіння посівна торік тривала дещо нижчими темпами, порівняно з минулим роком.

Читайте також: Стали відомі подробиці стрілянини в черкаському “МакДональдз” (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама