На Черкащині за тиждень виявили 11 нелегелів

На Черкащині за тиждень виявили 11 нелегелів
в Новини

За перший тиждень 2023 року на Черкащині притягнули до відповідальності 11 порушників міграційного законодавства.

Про це повідомили в пресслужбі Міграційної служби в Черкаській області.

Співробітники Управління ДМС у Черкаській області спільно з працівниками відділу міграційної поліції ГУНП в Черкаській області виявили в Умані, Золотоноші та Жашкові 11 порушників міграційних правил, з яких – 5 нелегальних мігрантів.

Щодо п’ятьох іноземних громадян, які набули статусу нелегальних мігрантів, прийняті рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни та встановлений термін, до якого вони зобов’язані самостійно залишити територію України.

22-річний та 19-річний громадяни Держави Ізраїль, 59-річний громадянин Іспанії, 19-річний громадянин Республіки Франція перебували в Умані понад дозволений строк перебування в Україні. А от 35-річна громадянка Республіки Вірменія відвідувала Жашківщину та теж знехтувала вчасним виїздом з України.

У 19-річного громадянина Держави Ізраїль рішення про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства, супроводжувалося ще й забороною щодо подальшого в’їзду в Україну строком на три роки.

На всіх іноземців складені протоколи про адміністративні правопорушення: 8 ‒ за статтею 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України), 2 – за статтею 205 КУпАП (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) та 1 за статтею 206 КУпАП (порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг). Усі порушники сплатили штрафи.