Ігор Фесун може знову очолив Центр Екстреної медичної допомоги.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної ради.
Комісія запропонувала термін укладання контракту на пʼять років, остаточне рішення ухвалить сесія обласної ради.
гор Фесун після завершення навчання почав працювати фельдшером, згодом у навчально тренувальному відділі у Центрі ЕМД, а з 2017 року й дотепер очолює заклад.
Свій план розвитку закладу кандидат зосередив на таких основних завданнях:
- введення в експлуатацію будівлі Обласного центру екстренки;
- збільшення кількості бригад, які забезпечені радіозвʼязком ;
- продовження проведення навчальних курсів, планується зробити тренінговий центр, який має стати кращим в Україні;
- дооснащення бригади ЕМД новітнім обладнанням, зокрема для проведення ефективних реанімацій пацієнтам;
- виконання завдань згідно з поставленими задачами МОЗ та Командуванням Медичних Сил України;
- покращення умови перебування бригад;
- цифровізація виїзних бригад.
Читайте також: У Соборному парку учні висадили дерева в пам’ять про Героїв