На «Черкасиобленерго» незабаром чекають зміни?

в Новини

Фонд державного майна оголосив конкурс на заміщення вакантної посади керівника ПАТ «Черкасиобленерго». Відповідне повідомлення сьогодні з’явилося на офіційному сайті установи. 

14287708_10205482886710953_671557972_n

Окрім того, як повідомляє «Інтерфакс-Україна», конкурс із приватизації державного пакета акцій «Черкасиобленерго» заплановано на четвертий квартал поточного року.

«Черкасиобленерго» експлуатує розподільні електричні мережі на території Черкаської області, надає послуги з транспортування та постачання електроенергії споживачам.

Державі в особі ФДМ належить 46% акцій «Черкасиобленерго», Garsenia Enterprises, пов’язаній із бізнесменом Костянтином Григоришиним, — 26,6% акцій, ПрАТ «УкрЕСКО» — 25%.

Також на сайті зазначається, що завтра мають бути проведені позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «Черкасиобленерго».

Нагадаємо, сьогодні «Черкасиобленерго» було заблоковано. Входи і виходи підприємства перекриті вантажівками, на його територію нікого не впускають і не випускають. Прес-служба підприємства ніяких офіційних коментарів не дає. Чи пов’язані ці події із приватизацією державного пакету акцій та оголошенням конкурсу на заміщення вакантної посади керівника підприємства, також невідомо.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Діти з інвалідністю отримуватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом
Новини
ДТП в Умані: двоє підлітків опинились в лікарні
Новини
Хлопчика, який зник із будинку сімейного типу, знайшли

Добавить комментарий