
У Черкасах відбулася акція “Голоси дітей”

На Уманщині вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф (ФОТО)

Загиблому Герою відкрили на Черкащині меморіальну дошку

Черкаська ТЕЦ відновила гаряче водопостачання

Під час ДТП у Черкасах постраждали діти

На Черкащині колишній директор підприємства поверне до державного бюджету понад 700 тисяч гривень

У Кам’янці анонсували планові відключення світла

– 560 орків: у Генштабі оновили дані про втрати ворога

Золотоніські правоохоронці допомогли старенькій бабусі дістатися додому

У Черкасах рідні загиблих на війні захисників купили для ТрО три дрони

Директор черкаського зоопарку розповів, як почувається тигриця

Черкаські журналісти вчилися надавати домедичну допомогу (ФОТО, ВІДЕО)

За п’ять місяців черкащани сплатили 9,8 млрд грн податків

У Черкасах відбувся Чемпіонат із вільної боротьби
- Новини
- У Черкасах відбулася акція “Голоси дітей”
На черкаських маршрутках уже встановлюють GPS-трекери

На перших черкаських маршрутках уже встановлено GPS-трекери, що допоможуть містянам відстежувати рух потрібного їм автобуса.
– Ми уже отримали згоду першого із перевізників – генерального директора ПАТ «Черкасиавтотранс» Володимира Солом’яного на встановлення GPS-трекерів на його автобусах. І з наступного місяця рух автобусів цього перевізника черкащани зможуть бачити режимі реального часу завдяки мобільному додатку Мapamagic, – заявив розробник концепції єдиної системи громадського транспорту та програми Мapamagic, засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак.
На базі цього додатку у Черкасах уже запроваджено систему GPS-моніторингу електротранспорту – на КП «Черкасиелектротранс». Це дало змогу пасажирам тролейбусів – будь-якому жителю міста – контролювати в онлайн-режимі рух тролейбусів, дотримання ними графіку, знати чіткий час під’їзду тролейбуса до потрібної зупинки.
Але система громадського транспорту це не лише тролейбуси. Наступним етапом планували охопити цим проектом маршрутні автобуси – проте був спротив із боку перевізників.
– Це незрозуміло, оскільки йдеться не лише про соціальну відповідальність перевізників перед мешканцями міста – але й про користь від встановлення трекерів для власника транспортного бізнесу – як системи, що дозволяє відстежувати вихід автобусів на маршрути, контролювати ефективність їх роботи, витрати пального, тощо, – говорить Віктор Євпак. – Після встановлення трекерів на 70 маршрутних автобусів ПАТ «Черкасиавтотранс» і тестування їх роботи, ми плануємо зібрати за «круглим столом» усіх перевізників міста – і, після реалізації аналогічного проекту у Лондоні та Манчестері, сподіваємось таки впровадити єдину систему громадського транспорту у Черкасах, що забезпечить підвищення якості міських перевезень.
