На черкаських вулицях з`явились нові знаки

На черкаських вулицях з`явились нові знаки
в Новини

Останнім часом до патрульної поліції почали звертатись черкащани із запитанням про знак із зображенням чорної крапки, який розмістили на вулицях міста. Тому на своїй сторінці у соцмережі черкаські “копи” пояснили, що він означає.

Зокрема, такий знак можна побачити на перехресті вулиць Смілянська – Надпільна, Шевченка – Б. Вишневецького, Надпільна – Небесної Сотні та Благовісна – Грушевського.

Цей знак належить до класу Попереджувальних знаків та називається “Місце (ділянка) концентрації дорожньо-транспортних пригод”. Номер знака – 1.41.

Невдовзі, такі знаки буде встановлено на перехресті вулиць Надпільна – Симиренківська, Шевченка – Іллєнка, Благовісна – Чехова, Смілянська – 30 років Перемоги, Надпільна – Пастерівська, ділянка по вулиці Смілянській біля будинку № 129, Чигиринська – Добровольського, Надпільна – Добровольського, Грушевського – Надпільна, Сумгаїтська – Одеська та по вулиці Одеській біля будинків 8 -10/1.

Знак із зображенням чорної крапки – нагадування водіям про те, що слід бути особливо сконцентрованими за кермом на дорозі у вказаному місці.

89